Trzydziesta Druga Niedziela Zwykła (08 listopada 2015 r.)

8 listopada 2015

OGŁOSZENIA

 1. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Przeczystej. Zachęcamy również do składania próśb i podziękowań w formie pisemnej przy obrazie.
 2. Przez cały listopad zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia połączoną z czytanie kartek wypominkowych w dni powszednie na godz. 16-30 a w niedzielę na 17-30
 3. Dzisiaj dzień solidarności z Kościołem prześladowanym, po Mszy Świętej zbiórka do puszek na potrzeby prześladowanych wspólnot Kościoła. W czasach gdy Kościół w Polsce był prześladowany przez reżim komunistyczny inne Kościoły wspierały nas materialnie. Teraz przyszła kolej na nas.
 4. W środę (11 listopada) Święto Odzyskanie Niepodległości . O godz 10-30 Msza Św. za Ojczyznę. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy, zwłaszcza, że jest to dzień wolny od pracy. Pozostałe Msze św. w tym dniu 6.30, 17.00
 5. W czwartek o godz. 18-00 w parafii Trójcy Świętej nieszpory żałobne i Msza Św. koncelebrowana przez księży dekanatu Łosickiego za zmarłych kapłanów którzy pracowali w naszym dekanacie. Zapraszamy.
 6. Za tydzień w przyszłą niedzielę taca w całej Polsce przeznaczona będzie na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.
 7. Również za tydzień w niedzielę na godz. 16-00 ks. Proboszcz zaprasza Państwa Radnych na plebanię, gdzie odbędzie się inauguracyjna sesja Rady Parafialnej pod przewodnictwem nowego proboszcza.
 8. W przyszłą niedzielę o godz 15.00 w Meszkach doroczna Masza Św. za zm. mieszkańców Meszek.
 9. Składamy serdeczne Bóg zapłać też za ofiary indywidualne złożone w tym tygodniu na prace na cmentarzu:
  – Bezimienna z Chotycz – 100 zł,
  – bezimienna – 100zł
  – bezimienna – 200 zł
 10. W zakrystii są do odebrania zdjęcia grupowe z pielgrzymki do Grecji
 11. Włączyliśmy ogrzewanie w kościele prosimy o zamykanie drzwi.
 12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej naszego diecezjalnego echa.
(Czytany w sumie: 68 , 1 czytany dzisiaj)
Pogoda Łosice z serwisu

Katolickie Radio Podlasie