ŚDM Kraków – kilka ważnych informacji

18 czerwca 2016

INFO DLA OSÓB JADĄCYCH DO KRAKOWA 

Koszt wyjazdu – 220 zł.  

Pieniądze prosimy wpłacić do 19 czerwca (Niedziela) w zakrystii w kościele św. Zygmunta po mszach świętych. Przy wpłacaniu kwoty prosimy o podanie danych osobowych (imię i nazwisko), numer PESEL, aktualny numer telefonu, mail. Jeśli ktoś z przyczyn tylko jemu znanych nie może dokonać wpłaty w tą niedzielę, bardzo prosimy aby  pieniądze wpłacić w tygodniu, najpóźniej do 26 czerwca.

na wyjazd zabieramy NAMIOTY !!! Jak ktoś nie chce spać w namiocie może to uczynić w autokarze – tylko 1 noc. Kolejną noc spędzamy na polach Światowych Dni Młodzieży na całonocnym czuwaniu.

Warto wejść na oficjalną stronę ŚDM 2016 i poczytać:

BEZPIECZEŃSTWO,    JAK SIĘ PORUSZAĆ + MAPKA,    WYŻYWIENIE,    (kliknij w napis aby zobaczyć więcej)

UWAGA – jeśli ktoś z uczestników ma znajomych bądź zorganizował  nocleg w innym miejscu niż przewiduje to program parafii, to oczywiście jest taka możliwość aby z takiego noclegu skorzystać. Warunkiem zgody na takie rozwiązanie jest punktualny powrót do autobusu (niedziela), gdy będziemy wracać do Łosic.

Bardzo serdecznie prosimy, aby OSOBY NIEPEŁNOLETNIE poruszały się pod opieką osoby dorosłej. To jest regulamin ŚDM, który ustalono w Krakowie. Będzie ok. 500 tys. osób, dlatego łatwo będzie można się zgubić…

Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd – można się zapisywać do 30 czerwca !!!

PROGRAM ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY W ŁOSICACH

(kliknij w napis aby zobaczyć program)

Niebawem będziemy mieć wstępny projekt koszulki ŚDM Łosice. Koszt takiej koszulki to 45 zł. Będzie ona wykonana z lepszych materiałów, dlatego też koszt jest minimalnie większy. Zachęcamy do nabycia takiej koszulki – zapisy u księży w zakrystii lub przez Facebook’a parafialnego św. Zygmunta oraz profilu Światowe Dni Młodzieży, Łosice – Kraków 2016. Koszulkę można również zamówić przez mail – m.losice@o2.pl

Podajemy: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, rozmiar

 

(Czytany w sumie: 219 , 1 czytany dzisiaj)
Pogoda Łosice z serwisu

Katolickie Radio Podlasie