Zostań ! – mamy wiele niespodzianek :)

29 czerwca 2016

Moi Drodzy. Światowe Dni Młodzieży zbliżają się wielkimi krokami. Można rzec: już je czujemy! Zapowiada się niesamowity czas, wydarzenia, spotkania i zawiązanie wspólnoty. Serdecznie zapraszamy młodzież do uczestnictwa w tym święcie młodych, które zapoczątkował Jan Paweł II.

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM – POMOŻEMY !!!

W dalszym ciągu zapraszamy do wolontariatu!!! Spokojnie, to nic strasznego. Wolontariat ŚDM Łosice, to praca i pomoc w logistycznej i technicznej organizacji Światowych Dni Młodzieży w ŁOSICACH. Działamy głównie w naszym miasteczku. Czeka nas wiele pracy, więc każda pomocna dłoń, słowo i spostrzeżenie będzie bardzo przydatne. Ponadto jeśli zostaniesz wolontariuszem będziesz mieć wiele przywilejów i ułatwień (oraz niespodzianek). Jeśli jesteś spoza Łosic – nie martw się o nocleg i wyżywienie – masz wszystko to zapewnione. Ważna jest Twoja obecność.

Nie czynimy żadnej selekcji czy wyborów. Wystarczy Twoja chęć i przyjście – i już działamy RAZEM. Celem wolontariatu nie jest ciągła praca 24h. Naszym głównym celem jest WSPÓLNE przeżywanie Światowych Dni Młodzieży. Im nas więcej tym lepiej !!! A jest już  ponad 50 osób 🙂 i ta liczba ciągle wzrasta.

PRZYJDŹ – BĘDZIE FAJNIE

Dla tych co z wielu przyczyn nie mogą zostać wolontariuszami (praca, rodzina, obowiązki) mamy propozycję nie do odrzucenia. Zapraszamy do uczestnictwa w naszych wydarzeniach. Przy parafii będą organizowane katechezy, spotkania, wspólne imprezy (Polinów i Dni Łosic) i wyjazdy do między innymi Siedlec, Kodnia, Kostomłotów (w godzinach popołudniowych) . Dla każdego mamy otwarte drzwi – bez względu na wiek. Zapraszamy wszystkich mieszkańców (w szczególności młodzież i rodziny) z Łosic i okolic.

 

 

Jeśli chcesz zostać WOLONTARIUSZEM napisz na profil Facebook’owy : Światowe Dni Młodzieży, Łosice – Kraków 2016, maila: m.losice@o2.pl , zgłoś się do ks. Andrzeja, bądź napisz na Facebook do koordynatora Dominika Steckiego.

 

Lista wolontariuszy jest otwarta i cały czas można się zapisywać.

Poniżej zamieszczamy program ŚDM w Łosicach

PROGRAM ŚDM ŁOSICE – ZOBACZ KONIECZNIE

Sztab ŚDM Łosice

(Czytany w sumie: 155 , 1 czytany dzisiaj)
Pogoda Łosice z serwisu

Katolickie Radio Podlasie