OGŁOSZENIA 2. Niedziela Zwykła – 20.01.2019r.

19 stycznia 2019
OGŁOSZENIA  2. Niedziela Zwykła – 20.01.2019r.
 1. Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Prosimy Dobrego Boga, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili jedno, dając w ten sposób czytelne świadectwo wobec świata.
 2. W Panamie trwają Światowe Dni Młodzieży. Zapraszamy do śledzenia relacji ze spotkania papieża z młodzieżą oraz do modlitwy w intencji papieża i młodych całego świata.
 3. Dzisiaj w kościele Trójcy Świętej o godz. 19.00 koncert kolęd z cyklu Łosickie Kolędowanie.
 4. Jutro wypada Dzień Babci a pojutrze Dzień Dziadka. Składamy jak najserdeczniejsze życzenia naszym Babciom i Dziadkom, otaczamy ich naszą pamięcią i modlitwą. Zapraszamy jutro na wieczorową Msze św. dziadków wraz z wnukami.
 5. W środę 23 stycznia liturgiczne wspomnienie Błogosławionych Męczenników Podlaskich. Ksiądz Biskup Ordynariusz zaprasza na godz. 12.00 do Pratulina na Uroczystą Mszę św., której przewodniczył będzie ks. Kardynał Kazimierz Nycz. Po Mszy św. poświęcenie Domu Pielgrzyma w Pratulinie. Obecnie trwa Nowenna przygotowująca do tej uroczystości.
 6. Za tydzień Ostatnia Niedziela Miesiąca, tradycyjnie taca przeznaczona będzie na prace gospodarcze w parafii oraz na ogrzewanie kościoła.
 7. Zbliża się okres ferii zimowych. Zachęcamy rodziców, aby zatroszczyli się o możliwość uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. dzieci i młodzieży biorących udział w różnych formach wypoczynku zimowego.
 8. W tym roku w czerwcu planujemy Autokarową Parafialną Pielgrzymkę do Włoch. W ramach tej pielgrzymki nawiedzimy Rzym, Asyż, Padwę, San Giovanni Rotondo, Wenecję i Loretto. Program, bliższe informacje i zapisy w zakrystii.
 9. Naczelnik Urzędu Skarbowego w Łosicach informuje za naszym pośrednictwem, że wszyscy pracodawcy maja obowiązek przesłać do Urzędu Skarbowego informacje o uzyskanych dochodach pracowników wyłącznie w formie elektronicznej do dnia 31 stycznia 2019, a nie do końca lutego jak było do tej pory.
 10. Na koniec, już dzisiaj, życzymy naszym Babciom i Dziadkom pociechy z wnuków i dużo zdrowia.
(Czytany w sumie: 310 , 1 czytany dzisiaj)
Pogoda Łosice z serwisu

Katolickie Radio Podlasie