OGŁOSZENIA 31. Niedziela Zwykła – 3.11.2019

3 listopada 2019
OGŁOSZENIA 31. Niedziela Zwykła – 3.11.2019

  OGŁOSZENIA   PARAFIALNE
31. Niedziela Zwykła – 3.11.2019 r.

 1. Pierwsze dni listopada skłaniają nas do zadumy nad faktem naszego przemijania oraz zachęcają nas do modlitwy za zmarłych. Dziękujemy za bardzo liczny udział w uroczystościach na cmentarzu 1 i 2 listopada. Dziękujemy również za pomoc w organizacji tych uroczystości i troskę o czystość i segregację śmieci na cmentarzu, dziękujemy obsłudze cmentarza i wolontariuszom sprzątającym cmentarz, strażakom z OSP, firmie kamieniarskiej Pana Wyżykowskiego, firmie Nieskażone Środowisko i Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad rejon Siedlce.
 2. Dzisiejsza niedziela to Pierwsza Niedziela Listopada. Z tej racji po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i miesięczna adoracja oraz spotkanie członków Kół Żywego Różańca.
 3. Przez cały listopad trwamy na modlitwie za zmarłych. Zapraszamy do odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia z czytaniem kartek wypominkowych; w niedzielę o godz. 17.40, a w dni powszednie o 16.40. Od jutra zapraszamy do wspólnej modlitwy mieszkańców: Poniedziałek – ul. Kościuszki, ul. Błonie, Wtorek – ul. Bialska (cz. I), ul. Ogrodowa, ul. Miodowa, ul. 100-lecia, Środa – ul. Bialska (cz. II), ul. Moniuszki, ul. Rynek, ul. Kilińskiego, ul. Krzywa, Czwartek – ul. Majora Zenona, ul. Nowa, ul. Cicha, ul. Myśliwska, Piątek – Targowa, ul. Białostocka, ul Traugutta, ul. Szpitalna, Sobota – ul. Sienkiewicza, Niedziela – ul. Narutowicza (cz. I), ul. Św. Stanisława, ul. Handlowa.
 4. Przypominamy o możliwości uzyskania w tych dniach (do 8 listopada włącznie) odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami, aby uzyskać odpust należy również nawiedzić cmentarz i pomodlić się za zmarłych.
 5. Dziękujemy Księdzu Diakonowi z Wyższego Seminarium Duchownego w Sielcach, za wygłoszone Słowo Boże. Wszystkim obecnym w kościele dziękujemy za wsparcie materialne naszego seminarium. Ta uczelnia, kształcąca przyszłych kapłanów, utrzymuje się tylko i wyłącznie z ofiar wiernych.
 6. We wtorek Pierwszy Wtorek Miesiąca – Msza św. wieczorowa w intencji polecanych w tegorocznych wypominkach. Tak będzie we wszystkie Pierwsze Wtorki Miesiąca przez cały rok.
 7. Również we wtorek 5-tego listopada wypada Dzień Imienin naszego Księdza Proboszcza. Na koncelebrowanej Mszy św. o godz. 17.00 będziemy dziękowali Bogu za Jego posługę w naszej parafii, a po Mszy św. będzie możliwość indywidualnego złożenia życzeń Ks. Proboszczowi. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji solenizanta.
 8. W tym tygodniu Pierwszy Czwartek Miesiąca; na Mszy św. wieczorowej modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
 9. W czwartek po Mszy św. wieczorowej spotkanie z młodzieżą z klas VIII, przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
 10. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. zbierane będą ofiary do puszek na Kościół Prześladowany.
 11. W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odeszła do wieczności Bogumiła Jóźwiuk – Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie….
 12. Naszym Parafianom życzymy, aby rozpoczynający się tydzień był pełen tylko dobrych wiadomości.
(Czytany w sumie: 389 , 1 czytany dzisiaj)
Pogoda Łosice z serwisu

Katolickie Radio Podlasie