Aktualności /

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

środa, 25-03-2020 | dodał: ks. Sławomir Kapitan


Transmisja na żywo o godz. 12.00

Dzisiaj 25 marca. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. O godzinie 12.00, transmisja na żywo z naszego kościoła, wspólnej modlitwy o którą prosił Ojciec Święty i Ksiądz Biskup. Ta uroczystość jest przypomnieniem początków realizacji Bożego planu zbawienia człowieka. Oby nasza wspólna modlitwa wyjednała Boże Miłosierdzie dla nas i całego świata.
Zapraszamy do łączenia się na żywo lub do łączności duchowej o godz. 12.00.

Na dole naszej strony, po lewej stronie, jest ikona naszego parafialnego kanału YouTube, wystarczy w nią kliknąć. 

Dzisiaj jeszcz transmisja Mszy św. o godz. 18.00. Transmisje Mszy św. na żywo z naszego kościoła codziennie o godz. 18.00

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM