Ogłoszenia duszpasterskie /

21. Niedziela Zwykła

21. Niedziela Zwykła

niedziela 22.08.2021

OGŁOSZENIA  
21. Niedziela Zwykła - 22.08.2021 r.

1. Przed nami ostatni pełny tydzień sierpnia. Dziękujmy Panu Bogu za dar wakacyjnego odpoczynku i prosimy o Boże Błogosławieństwo na rozpoczynający się już wkrótce Rok Szkolny, mamy nadzieję, że będzie on w trybie stacjonarnym. Życzymy również Bożego Błogosławieństwa ciężko pracującym na roli.

2. W poniedziałek przed wieczorową Mszą św. Nowenna Miesięcy za przyczyną Błogosławionych Męczenników Podlaskich.

3. W czwartek 26 sierpnia w Polskim Kościele przeżywamy Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, Królowej Polski, Patronki Naszego Narodu. Matce Bożej zawierzymy sprawy naszej Ojczyzny.
Msze św. w naszej parafii o godz. 6.30, 9.00 i 18.00. Msza św. O godz. 6.30 sprawowana będzie w intencji Pielgrzymów do Leśnej Podlaskiej.

4. W sobotę 28 sierpnia Ojcowie Paulini zapraszają do Leśnej Podlaskiej na Diecezjalną Pielgrzymkę Kół Żywego Różańca, początek o godz. 10.00. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich członków i zelatorów Kółek Różańcowych. Z naszej parafii planujemy autokar do Leśnej Podlaskiej. Zapisy po Mszy św. w zakrystii.

5. Za tydzień Ostatnia Niedziela Miesiąca. Tradycyjnie ofiary składane na tacę przeznaczone będą na prace gospodarcze w naszej parafii, w tym na renowację witraży.

6. Sprawy gospodarcze.
- Ksiądz Proboszcz bardzo dziękuje za wykoszenie trawy na nowej części cmentarza mieszkańcom Łosic na ręce Państwa Hornowskich. O dopilnowanie następnego koszenia trawy na cmentarzu prosimy mieszkańców Chotycz.

7. Bóg zapłać za indywidualne ofiary na renowację witraży. Listę ofiarodawców publikujemy na naszej stronie internetowej.

8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do wieczności Ewa Sobieszuk i Teresa Kalicka (mama ks. Mateusza Czubaka), której pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 12.00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

9. Na ostatnie dni wakacji wszystkim życzymy pogody ducha i Bożego Błogosławieństwa.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM