OGŁOSZENIA XI Niedziela Zwykła - 12.06.2016 r.
sobota 11.06.2016
- Zapraszamy do śpiewania Nabożeństwa Czerwcowego codziennie o godz. 17.45.
- W poniedziałek wspomnienie św. Antoniego z Padwy. Do tego wspomnienia przygotowywaliśmy się odmawiając codziennie nowennę przez ostatnie dziewięć dni. Św. Antoni to patron zagubionych ludzi i rzeczy, zapraszamy na Mszę św. jutro na godz. 6.30 i 18.00.
- Również w poniedziałek po Mszy św. wieczorowej Procesja Fatimska. Pójdziemy ulicami: 11-go Listopada, Majora Zenona, Moniuszki, 1-go Maja, Międzyrzecka, Berka Joselewicza. Zapraszamy.
- Wyższe Seminarium Duchowne naszej diecezji, zaprasza młodzież męską na rekolekcje powołaniowe w dniach 24-26 czerwca. Celem tych rekolekcji nie jest wstąpienie do seminarium ale raczej rozeznanie swojego powołania. Zachęcamy do zapoznania się z propozycją WSD. Bliższe informacje na półce obok gazet. Wszystkich zaś prosimy o modlitwę w intencji o powołania z naszej parafii.
- W tym tygodniu w czwartek Nowenna za przyczyną św. Jana Pawła II o godz. 17.45. Po Mszy św. ucałowanie relikwii. Każdy, kto chce dołączyć swoją intencję i pragnie aby ją omodlić w czasie nowenny, wystarczy, że napisze swoją intencję na kartce i wrzuci do skarbonki, wyraźnie zaznaczając, że chodzi o nowennę do św. Jana Pawła II. Tyle łask i cudów dzieje się za przyczyną św. Jana Pawła II na całym świecie, wiele osób daje o tym świadectwo, piszą o tym gazety, tylko trzeba najpierw te intencje podać i omodlić. Mamy to szczęście, że są u nas relikwie świętego, więc mamy też szczególne prawo do modlitwy za Jego przyczyną, ale w jakimś stopniu mamy również obowiązek tej modlitwy.
- W sobotę 2 lipca o godz. 15.00 planujemy przejść kolejną Bramę Miłosierdzia, tym razem w Sanktuarium Matki Bożej w Leśnej Podlaskiej. Wyjazd autokaru 2 lipca o godz. 14.00 powrót do Łosic o godz. 16.00, koszt 5 zł. Zapisy w zakrystii po każdej mszy św., także w tygodniu. Oczywiście możemy również zaplanować, na ten dzień, wyjazd prywatnym samochodem, zachęcamy do tego.
- Ogłaszamy również zapisy na autokarową, parafialną pielgrzymkę do Rzymu w dniach 8 - 16 października br. w Świętym Roku Miłosierdzia. Zarezerwowaliśmy już Mszę. św. na grobie św. Jana Pawła II w Bazylice Watykańskiej. W programie zwiedzanie Rzymu, Wenecji, Padwy, Asyżu, Monte Cassino, Manopello, Lanciano, Loretto, Sam Giovani Rotondo oraz Audiencja Generalna na placu św. Piotra. Koszt 2250 zł, nie trzeba mieć paszportu, wystarczy dowód osobisty. Szczegółowe informacje i program pielgrzymki w zakrystii i na naszej stronie internetowej. Chętnych zapisujemy w zakrystii.
- Za tydzień w niedzielę po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
- W ubiegłym tygodniu nikt z naszej wspólnoty parafialnej nie odszedł do Pana. Pomódlmy sie za zmarłych polecanych w wypominkach - wieczny odpoczynek racz im dać Panie.....
- Naszym Parafianom i Gościom z sąsiednich parafii życzymy pogody ducha i Bożego Błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.
Poprzednie ogłoszenia
środa 24.12.2025
niedziela 21.12.2025
niedziela 14.12.2025
niedziela 07.12.2025
niedziela 07.12.2025
niedziela 23.11.2025
niedziela 16.11.2025
niedziela 09.11.2025
niedziela 09.11.2025
niedziela 02.11.2025












